habergri.com
habergri.com

En İyi Android Oyunları İnternetsiz Oynanabilir mi? En İyi Ücretsiz Android Oyunları Nelerdir? İşte Tüm Zamanların En İyi Android Oyunları!

0

En iyi android oyunları internetsiz olmak üzere özellikle karantina döneminde sıklıkla tercih edilen aktivitelerden biri haline geldi. En iyi android oyunları internetsiz de oynanabiliyor mu? En iyi android oyunları 2021 yılına özel hangi gelişmeleri kaydetti? İşte bu haberimizde hem en iyi andorid oyunları internetsiz oynamak hakkında bilgi sahibi olacaksınız hem de en çok oynanan android oyunlarını öğreneceksiniz! 

En İyi Android Oyunları İnternetsiz Oynanabiliyor mu?

En iyi android oyunları internetsiz oynamak eminiz ki herkesin isteyebileceği bir şey! Mobil oyunlar son yıllarda beklenenden fazla büyümeye doğru gidiyor. Konsollar ve bilgisayarlar oyun oynamak için android telefonlara karşı oldukca avantajlı ve üstün durumda. Her ne kadar bilgisayar ve konsollara karşı üstünlük sağlasalar da her an yanımızda olan android telefonlar ile mobil oyun oynama deneyimini yaşayabiliyoruz. Android bir telefonunuz varsa en iyi android oyunları internetsiz oynamak için telefonunuza indirebilirsiniz!

Peki en iyi ücretsiz android oyunları hangileridir? 2021 yılında android oyunları çevrimdışı olarak oynanabilir mi? 

1- En İyi Android Oyunları İnternetsiz Nasıl Oynanır?

En iyi android oyunları internetsiz oynanışa uygun olmadan önce, tek oyunculu olsa bile bazen İnternet bağlantısı gerektiriyordu. Özellikle internetin olmadığı zamanlarda zaman geçirmek için cep telefonlarımızda mobil oyun oynamamız gerekebilir. Günümüzde mobil oyun dünyasının gelişmesiyle birlikte birçok farklı mobil oyunu internet olmadan oynayabiliyoruz

.

Eğer siz de internetsiz kaldığınızda veya internetten uzaklaşmak istediğinizde en iyi android oyunları ile zaman geçirmek istiyorsanız, sizin için internetsiz oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlardan birkaçını listeledik.

A) En İyi Android Oyunları İnternetsiz Oynama Keyfi! | Sonic Dash Puan: 4,6/5 

İnternetsiz oynanabilen android oyunları içerisinde, klasik platform koşma oyunlarını 3D grafikler ve ebedi mod ile birleştiren Sonic Dash, muhtelif bölüm yapılarıyla ve Sonic evreninden muhtelif karakterleriyle monoton olmayan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Sonic Dash, toplu taşımada, otomobilde yada bir sıra beklerken açıp ebedi modunda üstün dereceli kırmaya çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyun.

B) Eternium 

En iyi android oyunları internetsiz arıyorsanız, Eternium, rol yapma oyunu severler için olmazsa olmaz bir oyun hâline gelebilecek bir oyun. Eğer Diablo oyunlarını seviyorsanız ve hâlâ oynuyorsanız Eternium’u oldukça sevilen Diablo oyunlarının bir nevi mobil versiyonu şeklinde düşünebilirsiniz. Üç değişik büyük dünyaya ve bu dünyalar içinde birçok göreve haiz olan Eternium bir ihtimal de mobil platformlardaki en iyi rol yapma oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

C) Plague Inc. 

Son birkaç aydır içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeniyle Plague Inc. oyunun ismini duymayan yoktur. Yeni bir virüs türü üretip bütün dünyaya bulaştırmaya çalıştığımız bu oyunda, değişik güçlük seviyelerine gore birtakım engeller önümüzde bulunuyor. Ürettiğimiz virüsü oldukça kapsamlı olarak geliştirip hayatta tutmaya çalışırken, dünya ülkeleri de virüsle savaşım için aşı çalışmalarını ve karantina uygulamalarını yönetiyor. Zamanın iyi mi geçtiğini anlayamayacağınız bu en iyi android oyunları internetsiz oynayarak oldukça keyif alabilirsiniz.

2- 2021 Ocak Ayında En Çok İndirilen Android Oyunları Nelerdir?

En iyi android oyunları internetsiz oynamak dışında geçtiğimiz ay içerisinde her ay mobil dünyanın en çok oynanan mobil oyunları açıklanmaya devam ediyor. Zirve, geçtiğimiz aya bakılırsa değişti gibi. Bununla beraber listeye yeni mobil oyunlar da eklendi. Her ay tertipli olarak elde etmiş olduğu verileri paylaşarak mobil dünyaya bir fer tutan Sensor Tower, yayınladığı en çok indirilen android oyunlar listesinin peşinden bugün Ocak ayında zirvede yer edinen mobil oyunlarını açıkladı.

En iyi android alışveriş uygulamaları hangileridir merak ediyorsanız, bunun için de ilgili haberimizi okuyabilirsiniz.

Ocak 2021 periyodunun en çok indirilen android oyunları içerisinde alınan verilere bakılırsa zirvede isim, Join Clash 3D oyunu oldu. Supersonic Studiosun geliştirdiği mobil oyun, ocak ayı boyunca 27 milyon kullanıcı tarafınca indirildi. Geçtiğimiz ay zirvede yer edinen oyun Among Ussa Join Clash 3D ile yer değiştirmiş oldu. Among Us ise listenin ikinci esnasında yer aldı. Ocak ayında tercih edilen mobil oyun listesini şöyle sıralayabiliriz; 

  • Join Clash 3DAmong Us
  • DOP 2
  • Sushi Roll 3D
  • Project Makeover
  • Roof Rails
  • Phone Case DIY
  • Oh God
  • Hit Master 3D
  • Stacky Dash 

3- 2020 Yılında En Çok Oynanan Android Oyunları Nelerdir?

Google, her sene olduğu benzer biçimde bu sene da senenin en çok oynanan android oyunları istesini Play Store üstünden açıkladı. Listede popüler oyun stüdyolarının bununla beraber bağımsız geliştiricilerin oyunları bulunuyor. Bilmeyenler için; Google, Play Store üstünden her senenin son ayında senenin en iyi oyunları açıklıyor diyebiliriz

2020 yılıında Google Play’in Türkiye versiyonunda kategori kategori açıklanmış durumda. Ayrıca 2019’un en iyi oyun ve uygulamalarını ilgili linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

A) En İyi Android Oyunları İnternetsiz Oynama Keyfi! | Rival Knights 

Hem yapım kalitesi hem de oynanışıyla öne çıkan Rival Knights oyununda iki şövalyenin dülellosunda taraflardan biri biziz. Amaç diğer şövalyeyi yenmek. Oyun içi satın alma olsa da para vermeden de uzun süre oynayabiliyorsunuz.

B) En İyi Android Oyunları İnternetsiz Oynama Keyfi! Megapolis 

Megapolis isimli oyunumuz kent kurma temeline dayalı olup, belli görevler içeren ve bu görevleri yaptıkça düzen düzen yükseldiğimiz oyun olarak karşımıza çıkıyor. Şuan 500.000’den fazla kullanıcının takip etmiş olduğu Megapolis mobil oyuncular için güzel bir tercih sunabiliyor.

C) Jetpack Joyride

Jetpack Joyride oyunu, ücretsiz bir şekilde indirilen tek oyunculu aksiyon türünde bir oyundur. Oyunda amaç, en uzak noktaya yetişebilmek ve skoru en yükseğe taşımaktır. Oyuna laboratuvar duvarını delerek oyuna süregelen kahraman uçarak karşısına çıkan elektrik panellerinden ve muhtelif kısıtlama silahlarından kurtularak platform üstünde en uzak noktaya gitmeye çalışmakta, gidebildiği mesafeyi oyun arasında kazanılmış olduğu araçlarla yükseltebilmektedir.

D) The Walking Dead Season One 

Android oyunları içerisinde en çok tercih edilen bu oyunda, Lee Everett isminde bir karakteri oynuyoruz. Lee, Georgia Üniversitesinde sorumlu bir tarih profesörü yada profesörüydü. Çünkü o, bütün vakalar başlarken mahpushane yolundaydı. Sebebi ise karısının onu aldattığı senatörü öldürmesiydi. Hapishaneye giderken polis aracının kaza yapmasıyla beraber Lee, kısmen de olsa özgürlüğüne kavuşuyor ve bir öteki mühim karakter olan Clementine isminde minik bir kızla tanışıyor. Ardından ikisinin de hikayesi tam anlamıyla başlamış oluyor.

4- Bonus! En İyi Android Oyunları İnternetsiz Oynama Keyfi!ı Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İster misiniz?

En iyi android oyunları internetsiz oynama hakkında fikir sahibi olabilmeniz için güzel bir içerik getirdik. İyi seyirler! 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.