habergri.com
habergri.com

10 Adımda Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

0

Özel jet kiralama ya da özel uçak kiralama konforlu bir seyahatin en lüks seçeneklerinden birisidir. Kendini özel hissetmek isteyenler için son derece tatmin edici bir tercihtir. Peki, kiralık uçak hizmeti sağlayan firmalara nasıl ulaşırız? Uçak kiralama firmaları ve uçak kiralama fiyatları nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda bulabileceksiniz.

Ulaşım sektörü her geçen gün kendini geliştirerek farklı boyutlara ulaştı. İnsanlar artık ulaşımda konforu daha çok tercih eder hale geldi. Konforun en yoğun hissedildiği ulaşım araçları ise hiç şüphesiz uçaklardır. Hem gidilecek mesafeyi kısa sürede gitmek hem de konforlu bir şekilde seyahat etmek için uçaklar ve jetler eşsiz ulaşım araçlarıdır.

Tabi lüks bir ulaşım aracı olduğu için herkesin uçak veya jet satın almak gibi bir durumu olamaz. Fakat bu konfordan da mahrum kalmaları kabul edilemez. Bu nedenle özel uçak kiralama firmaları kendilerini özel hissetmek isteyenlere kiralama hizmeti sağlıyor. Bu hizmet sayesinde özel anlar yaşayarak konforu en uç noktalarda hissedebiliyorsunuz.

Özel Jet Kiralama Avantajlı mıdır?

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?
Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Özellikle iş seyahatlerinde hızlı ve konforlu ulaşımın değeri bir hayli önemli hale gelmektedir. Bir de 10-50 kişi arasında bir ekip ile yurt dışı rotalı bir iş seyahati planı var ise özel uçak kiralama oldukça hesaplı ve mantıklı bir tercih olarak ön plana çıkmaktadır. Kişisel ve özel işleriniz için ise daha çok özel jet kiralama doğru bir seçim olacaktır.

Bu hizmetleri alabileceğiniz farklı uçak kiralama firmaları bulunmaktadır. Bu firmalarla iletişime geçerek hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kurumsal veya özel işleriniz için kiralık uçak hizmeti almak istiyorsunuz fakat kararsız mısınız? O zaman aşağıdaki avantajlara göz atarak nasıl bir hizmet alacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

1- Zamandan Tasarruf Edeceksiniz

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Günümüzde tüm işlerimiz büyük bir hıza kavuşmuş durumda. Bunda teknolojinin payı oldukça yüksektir. Ulaşım ağlarının da gelişmesi ile yurt içi veya yurt dışı işleri de bir hayli hızlandı ve iş yoğunluğu arttı. Bu yoğunlukta tüm işlere yetişebilmek için karayolu ulaşımı, deniz yolu ulaşımı ve tren yolu ulaşımı maalesef yeterli olmamaktadır. Özellikle de yurt dışı seyahatlerinde bu ulaşım araçları uzun süreler almaktadır.

Fakat uçak ve jet kullanımı sizlere büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu sayede tüm iş yoğunluğu, konforlu bir seyahatle noktalanmakta ve gün içinde birçok farklı seyahat gerçekleştirilebilmektedir. “Vakit nakittir” tabirini seven kişilerdenseniz ve bu sözün gerçekliğine inanıyorsanız özel uçak kiralama veya özel jet kiralama sizleri tatmin edecektir.

2- Yoğun İş Temposuna Yetişebileceksiniz

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Özellikle büyük şirketlerde her toplantı büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü her iş görüşmesi kar ve daha çok kazanç demektir. Önemli toplantıların ulaşım yavaşlığı nedeniyle kaybedilmesi en son istenilecek durum olsa gerek!

Hayatınıza ve iş yoğunluğunuza hız ve pratiklik katarak şirketinizin iş hacmini yükseltebilirsiniz. Bunun farklı yöntemleri vardır. Ulaşım tarafında ise bu avantajı size sağlayacak olan hava yolu ulaşımı tercih etmektir. Özellikle şirket ekibinizi de iş seyahatine götürecekseniz mutlaka özel uçak kiralama firmaları ile görüşmelisiniz.

3- Sevdikleriniz ile Özel Anlar Biriktirebilirsiniz

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Tüm durumlarda olduğu gibi kiralık uçak hizmeti de kişisel isteklere hizmet etmektedir. Yani sadece iş toplantıları ve kurumsal ziyaretler için özel uçağa ihtiyaç duyulmamaktadır. Dilerseniz sevdikleriniz ile unutulmaz bir tatil yaşamak için de uçak kiralayabilirsiniz.

Hayatımızda bazı anlar asla hatırımızdan silinmez. O yaşadıklarımız en kıymetli anılarımız olarak bizimle yaşarlar. İşte böyle bir hatıra yaşamak istiyorsanız özel jet kiralama sizlere unutulmaz bir tatil yaşatacaktır.

4- Acil Durumlarda Hızlı Çözüm

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Kiralık uçak hizmeti acil durumlarda hayat kurtarıcı olabilmektedir. Özellikle afet bölgelerine yardım ulaştırmak ve afetzedelerin yaralarına merhem olmak isteyenler uçak kiralayarak hızlı şekilde olay yerine ulaşım sağlayabilirler. Yardım kolilerini ve yardım etmek isteyen ekibi sorunsuz şekilde afet bölgesine götürebilmek için sizler de özel uçak kiralama avantajlarından faydalanın.

5- Konforlu Ulaşım İçin Eşsiz

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Ulaşımda en çok aranan özellik hiç şüphesiz rahat ve konforlu bir seyahattir. Her ulaşım aracının kendine göre konforu olsa da hiçbiri uçağın ya da özel jetin sağladığı konforu sağlayamamaktadır. Özellikle pandemi döneminde kalabalık ve ortak kullanım alanlarının tehlikesi düşünüldüğünde özel jet kiralama oldukça doğru bir karar olacaktır.

50 Kişilik Uçak Kiralama Kimler İçin Uygundur?

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Özel uçak kiralama hizmetlerini daha çok özel şirketler almaktadır. Bunun nedeni ise yurt dışı ve yurt içi iş seyahatlerinde zamandan tasarruf etmektedir. Ayrıca konforlu bir seyahat ile iş görüşmesinde dinç olma isteği ağır basmaktadır.

İş toplantılarına kalabalık bir ekip ile katılmanız gerekiyor ise mutlaka 50 kişilik uçak kiralama hizmetinden faydalanmalısınız. Bu hem ekonomik olarak hem de hız olarak sizlerin tüm ihtiyacını karşılayacaktır.

Yurt Dışı Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır?

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Uçak ve jet kiralama hizmetleri geniş bir sektöre sahip değildir. Masraflı bir sektör olduğu için bu hizmeti sağlayan sınırlı firma vardır. Bu nedenle özel jet kiralayan firmalara ulaşmanız pek de zor olmayacaktır. İş amaçlı, seyahat amaçlı ya yardım amaçlı yurt dışı seyahatlerinizi konforlu ve hızlı şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız kiralık uçak hizmeti sağlayan firmalara başvurmanız yeterli olacaktır.

Kiralama amacınıza uygun olarak belirlenecek özel jet ve istediğiniz hizmetlere göre hazırlanan plan ile kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet ve hizmetlerin özellikleri kiralama yapacağınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle farklı firmalardan bilgi alarak size en uygun olanı tercih etmelisiniz.

Kiralık Uçak Hizmeti Veren Firmalar Nasıl Seçilmelidir?

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Uçak kiralama hizmeti tahmin edebileceğiniz gibi ucuz bir hizmet değildir. Bu nedenle paranızın tam karşılığını alacağınızdan emin olmanız gerekiyor. Bunun için de kiralık uçak hizmeti veren firmaları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak firma seçimi yapmanız daha isabetli kararlar vermenizde etkili olacaktır.

Öncelikle uçak kiralama firmaları arasında filosu en geniş olanı tercih etmelisiniz. Sizlerin ihtiyacına göre özel jet ve uçak temin edebilecek firmalar size daha doğru hizmet verecektir. Ayrıca firmanın filosunda bulunan özel jetlerin modelleri ve teknik özellikleri hakkında da bilgi edinmelisiniz. Çünkü jetler tek tip modele sahip değildir. Her biri farklı özelliklerde olduğundan sizin amacınıza en doğru hizmet edecek jeti sağlayan uçak kiralama firmaları ile çalışmalısınız.

İkinci olarak da size kendinizi özel hissettirecek hizmeti sağlayabilecek firmalarla çalışmalısınız. Uçuş esnasında pilotların tavrı, hosteslerin hizmet anlayışı huzurlu bir uçuş için oldukça önemlidir. Bu konuda titiz olan firmalarla çalışmak paranızın karşılığını almanızda etkili olacaktır.

Tercih edeceğiniz iç tasarımı da keyifli bir seyahat için önemlidir. Bu nedenle özel jet kiralama için anlaşacağınız firmanın uçaklarına ve özel jetlerine mutlaka yakından bir göz atın. Tasarım olarak hoşunuza giden modeli tercih edin.

En önemli kural olarak da güvenliği yüksek olan firmalarla çalışılmalıdır. Başarılı uçuşlar yapabilen, uçak güvenliğine önem veren, yolcu güvenliğine önem veren ve sağlam referanslara sahip firmaları seçerek kusursuz ve sorunsuz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır? Özel Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Uçak kiralama hizmetleri çok özel bir hizmet olduğu için ücretlendirmesi de özel olmaktadır. Ücretin belirlenmesinde çeşitli kriterler göz önüne alınmaktadır. Kiralanan özel jet veya uçak modeli, alınacak olan hizmet, uçağı kiralama süresi gibi kriterler özel jet kiralama fiyatları konusunda temel belirleyici kriterlerdir.

Bu hizmetin fiyatlarının yüksek olmasının birkaç nedeni de vardır. Bunlardan bir tanesi yüksek maliyete sahip jet yakıtı fiyatlarıdır. Her biri hesaplanarak sizlere özel uçak kiralama fiyatları sunulmaktadır. Her firmanın fiyat politikası farklı olduğu için firmalarla bizzat görüşerek sizlere özel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda hava ambulansı kiralama imkanı da sunan Vira Jet ile siz de en özel anlarınızı çok daha özel hale getirebilirsiniz. Değer verdiğiniz kişilere konforlu ve hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.