habergri.com
habergri.com

Windows 10 Pro Lisans

0

Premium Lisans web sitesinde Windows 10 pro, windows 10 pro key, Microsoft Office 365 gibi ürünler lisanslı olarak satışa sunulur.

İşletim sistemi, antivirüs ve güvenlik, görüntü, video, programlama, hesap, ofis ve SEO kategorileri altında birçok yazılım ve program uygun fiyatlarla beğeniye sunulur.

Windows 10 Pro Lisans Satın Al

Windows 10 Pro, bilgisayar kullanıcılarına birçok kolaylık sunan bir programdır. Programın Premium Lisans web sitesinden satın alınması halinde orijinal bir ürüne sahip olunacaktır. Dolayısıyla Windows 10 Pronun lisanslı olarak kullanılmasının avantajlarından da faydalanılacaktır.

Windows 10 pro lisans satın al hizmetiyle ürün satın alındıktan hemen sonra ürün bilgileri alıcının hesabında tanımlanır ve hızlı şekilde kullanıma geçilebilir.

Windows 10 Pro Lisans
Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 Pro Lisans Etkinleştirme

Premium Lisans web sitesinden alınan tüm ürünlerde olduğu gibi Windows 10 Pro lisans etkinleştirme işlemi de pratik ve hızlı şekilde yapılabilir. Zaten ürünün satın alma işlemleri güvenli satış yöntemi ile gerçekleştirildiği anda gerekli bilgiler alıcı hesabında tanımlanır. Bu bilgilerle lisans etkinleştirme işlemi kolayca yapılır. Windows 10 pro key bilgileri doğru kullanıldığında herhangi bir problem yaşanmayacaktır.

Etkinleştirme konusunda problem yaşayan kullanıcılar için Premium Lisans ekibi gerekli yardımları sunabilir. Her zaman bir çözüm sağlanmakla birlikte çözüme ulaşmayan siparişlerin iade edilebileceği konusunda garanti de verilir.

Windows 10 Pro Lisans Fiyatları

Premium Lisans web sitesinin windows 10 pro lisans fiyat avantajları da dikkat çekicidir. Ürünlerin piyasaya göre oldukça ekonomik fiyatlarla satılması kullanıcıların dikkatini çeker ve nasıl bu fiyatlarla satış yapılabildiğine dair sorular alınır.

Bu soruya kısaca cevap verilecek olursa; dijital ürünlerin satışının ülkemizde yeni yeni yaygınlaştığından bahsetmek gerekir. Bu tip ürünler sadece dijital ortamlarda paylaşılır. Bu nedenle telif ücreti, kargo ücreti, gümrük vergisi, özel tüketim vergisi bandrol ücreti gibi gider kalemleri ödenmez. Bu kalemler ürün fiyatlarına dahil edilmediği için de fiyatlar ekonomik düzeyde kalır.

Öte yandan firmanın ürünleri ticari ortaklarından toplu şekilde satın alması nedeniyle toptan satış fiyatlarıyla alım sağlanır. Bu da indirimli fiyatlarla satın alarak maliyetlerin aşağıya çekilmesini sağlar. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem nedeniyle tüm bu imkanlar satış fiyatlarına da pozitif şekilde yansıtılır. Aynı ürünlerin başka alışveriş sitelerinde yaklaşık iki kat fazla fiyatla satıldığı görülür. Premium Lisans firması için güvenilen ve tavsiye edilen bir satıcı olarak kalmak çok para kazanmaktan daha öncelikli bir hedeftir.

Toplu Ürün Alımlarında İndirim Yapılır mı?

Premium Lisans firması tarafından satışa sunulan ürünler toptan ve perakende olarak satın alınabilir. Uygun fiyatlı ürünlerin toptan satışlarında ekstra indirimler de uygulanır. Bunun için firma yetkilileri ile iletişime geçilerek hangi üründen kaç adet istendiğine dair bilgiler veriler fiyat teklifi alınması gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.